Hakkımızda

 

Arplus Yapı Market işletmesi olarak siz müşterilerimize Trabzon ilinde hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetin her zaman tek amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini karşılamaktır. Bu memnuniyeti karşılamak için işletme olarak elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Evleriniz ile ilgili neye ihtiyacınız var ise işletmemizde mutlaka bulabilirsiniz. Cam balkon, duşa kabin, sineklik, çamaşırlık gibi çok fazla ürün işletmemiz bünyesinde bulunmaktadır. Bizlerden alacağınız ürünler tarafımızca garanti altına alınmakta ve oluşabilecek her türlü sorunlar tarafımızca onarılmakta ve maddi hasarlarınız karşılanmaktadır.

Sunduğumuz hizmet özelinde en büyük özellik sizlere sunduğumuz ürünlerin kaliteli olması ve siz müşterilerimize mağduriyet yaşatmamasıdır. Biz de işletme olarak bu özellik için çok büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Sizlere kaliteli ürünler sunmakta ve deneyimli ustalarımız ile evlerinize montajlarını yapmaktayız. Öncelikle evlerinize gelmek suretiyle ölçü alma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere istediğiniz ürün özelinde modellerimizi göstermekte ve hangisini isterseniz o modeli aldığımız ölçülere uygun şekilde hazırlamaktayız. Kendi araçlarımız ile evlerinize getirdiğimiz ürünleri kaliteli ve hızlı bir şekilde montaj işlemlerini yapmaktayız.

Sizler de evleriniz için kaliteli ve şık görünümlü ürünler almak istiyorsanız Trabzon yapı market sektöründe hizmet veren işletmemize uğrayarak sizleri memnun edecek bir hizmet alabilirsiniz. Bizlerden aldığınız hizmet sonrasında kesinlikle mutlu ve memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz. Aldığınız hizmet sonunda pişman olmayacağınızın garantisini işletme olarak biz sizlere vermekteyiz.