Trabzon Hareketli Cam Sistemleri

Trabzon Hareketli Cam Sistemleri

Sağladığı konfor ve görsel bütünlük ile dış mekanlarınızı yepyeni bir yaşam alanına dönüştüren hareketli cam sistemlerinde, 8 mm temperli cam kullanılmaktadır. Kanat aralarında müşteri ihtiyacına uygun olarak farklı fitil/perde seçenekleri, alüminyum profil veya farklı renk cam seçenekleri ile istenilen şekilde uygulanabilmektedir. Özel kilitleme mekanizmasına sahip Hareketli Cam Sistemleri tercihe göre sürgülü veya katlamalı olarak yapılabilmektedir.


Hem ev hem de işyerlerinde son yıllarda modern görünüşü, gün ışığından maksimum yararlanmaya yardımcı olması ve de manzarayı engellememesi sebebiyle fazlasıyla tercih edilen hareketli cam sistemleri herkesin favorisi haline gelmiştir. İster balkonlar için isterseniz de komple belirli bir cephe için yapılabilen sistemler tercihinize bağlı olarak kişiselleştirilmektedir.

 

Hareketli Küpeşte Sistemleri

Hareketli küpeşte sistemleri ile daha canlı, daha aydınlık ve daha geniş mercekli mekanlara sahip olmak mümkün olur. Cam kullanılarak yapılan kaplamalarda yeni bir boyutun öncüsü olan hareketli küpeşte sistemleri ile hem teknolojik hem de üst düzey performanslı yapılara sahip olunur. Geniş kullanım alanı bulunan küpeşteler alanlarda hem ferahlık sağlar hem de kolay kullanım sayesinde tercih sebebidir. Bu sistemler ile dış mekanlarda daha yaşanabilir ortamlara sahip olmak mümkündür.

 

Akıllı Uygulama ve Estetik Çözümler

Hareketli küpeşte sistemleri akıllı elektronik sisteme sahiptir ve bu sayede mekân yakınlarında olmadığı durumlarda kişiler akıllı cihazlarından bu küpeştelerin kontrolünü sağlayabilir. Bu sayede acil durumlarda açık olan küpeştelerin kapatılması ve yüne açılması mümkün olur. Bu sayede mekân içerisindeki temiz hava dengesinin de her daim korunması mümkün olur. Firmamız ile iletişime geçerek her koşulda yüksek performanslı küpeşte sistemlerine sahip olabilirsiniz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

PVC Kapı Sistemleri estetik, şık, dayanıklı ve emniyetli yapısıyla farklı seçenek

Cam balkon sistemleri evlerin ya da çeşitli mekanların dışa açılan bir pen

Pürüzsüz bir şekilde çalışan teleskopik giyotin camlar, çağ