Trabzon Asansörlü Çamaşırlık

Trabzon Asansörlü Çamaşırlık

Elbise kurutma için geleneksel bir yer olan balkonlarımızda artık günümüz şartlarında kurutmak zorlaştı. Apartman Dairelerinde özellikle sitelerde çamaşır asmak sorun hale gelmektedir. Bu sorunlarınıza çözüm olarak Evin banyosunda, Balkonunda, Kilerinde, Çamaşır Odalarında, Otellerde, Bay/Bayan Kuaförlerde, Mağaza Vitrinlerinde Kullanım Alanlarında Kolaylık Sağlamaktadır. 

 

Balkon için kurutucular tavan veya duvar olduğu her yerde asansörlü çamaşır askısı monte edilebilir. Islak giysilerinizi çamaşır askısına asmak için bir tabure gerekmez, çok uygun sizin için doğru seviyesine iner. Özel bir mekanizma sayesinde çamaşırlarınızı kurutmak için yükseltilmesi veya indirilmesinde kolaylık sağlar. Kurutma tavan altında alır ve herhangi bir rahatsızlık vermez. Bu tip kurutucular fazla yer kaplamamaktadır.

 

Çamaşırlarınız, Asılan Bölge Açık Dahi Olsa Yağmur ve Toz Gibi Etkenlere Maruz Kalmaktan Çıkar. Çamaşır Asılırken, Askının Aşağıya İnmesi veya Yukarıya Çıkması, Uzanma Sorununun Ortadan Kalkması Problem Olmaktan Çıkar.Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır. 

 

Sizin İçin Artık Çamaşır Kurutma eğlenceli hale Gelecektir !

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak banyo ürünler

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne,

Sağladığı konfor ve görsel bütünlük ile dış mekanlarınızı yepyeni bi